Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

ISIC/Opuscard

KARTA ISIC/OPUSCARD JIŽ NENÍ V NABÍDCE - NENÍ MOŽNÉ O NI ZAŽÁDAT

 

Na střední ani krok bez ní! ISIC/Opuscard je tady!

Vítejte na informačních stránkách projektu multifunkční studentský průkaz ISIC/Opuscard.

 

Karta ISIC/Opuscard

Karta ISIC/Opuscard je multifunkční nástroj spojující v sobě výhody mezinárodního studentského průkazu ISIC a karty Opuscard využívané na území Libereckého kraje jako dopravní karta či čtenářský průkaz. Karta ISIC/Opuscard je zároveň připraven fungovat jako identifikátor ve vstupních, stravovacích a dalších elektronických systémech škol, které tyto systémy mají nebo o nich v budoucnu uvažují v rámci modernizace svých škol.

Průkaz ISIC/Opuscard je určen nejen studentům středních škol, ale i studentům vyšších odborných škol Libereckého kraje.

 

Jak mohou studenti kartu využít?

Mezinárodní průkaz studenta ISIC mohou studenti využít ve 124 zemích světa, kde je akceptován a uznáván jako jediný mezinárodní průkaz. Studenti tak mohou získat řadu výhod (slev) a to nejen na vstupném na řadu kulturních památek, jízdném, ubytování, ale také na sportovních a kulturních akcí, učebních pomůcek, elektroniky, knih, sportovních potřebách … prostě na více než na 42.000 místech po celém světě.

 

Kde o kartu ISIC/Opuscard požádat?

Protože je karta ISIC/Opuscard zároveň i školním průkazem studenta musí každý student o tuto kartu požádat prostřednictvím své školy. Ideálně zeptat svého třídního učitele případně na sekretariátu své školy, kde mu budou poskytnuty informace, v případě, že škola plánuje tyto karty používat.

 

Jak o kartu ISIC/Opuscard požádat?

Důležité je vyplnit veškeré potřebné detaily nejen na Žádosti o průkaz ISIC, ale také na Žádostech týkajících se karty Opuscard. V případě, že je student mladší 18-ti let, je vyžadován podpis zákonného zástupce a to na všech dokumentech. Dále bude potřeba také fotografie, pasového formátu s barvou neutrálního pozadí. Veškeré dokumenty obdržíte v papírové či elektronické podobě ve vaší škole.

 

Sběr dokumentů i výdej karet

Sběr dokumentů i výdej karet probíhá za součinnosti školy, která přejímá od studentů vyplněné žádosti o kartu a garantuje jejich tím status studenta a příslušnost ke své škole. Každý průkaz nese název a logo školy, jméno a příjmení studenta, datum narození studenta a platnost karty Opuscard a platnost průkazu studenta ISIC.

 

Podmínky použití karty ISIC/Opuscard

Použití tohoto průkazu je vázáno na platné podmínky použití průkazu ISIC uvedené na www.isic.cz a platné podmínky použití karty Opuscard uvedeno na www.opuscard.cz
Formulář žádosti pro vybrané školy: Zadost_ISIC_OpusCard_2017

 

Přehled škol, které vydávají ISIC/Opuscard jako svůj oficiální průkaz školy:

  1. Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, Dr. Randy 4096/13, příspěvková organizace
  2. Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace
  3. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
  4. Gymnázium & SOŠPg Liberec Jeronýmova, příspěvková organizace
  5. Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

  

 

Vzhled ISIC/Opuscard:

isic_opuscard

 

Pro více informací nás kontaktuje na telefonu: +420 485 243 050 nebo emailu: info@opuscard.cz