Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Citi Opuscard

opuscard01_thumb citiopuscard02_thumb

Karta Citi Opuscard již není v nabídce - není možné o ni zažádat.

 

  • multifunkční karta Libereckého kraje a Citi kreditní karta v jednom
  • 2% z každého nákupu kartou u obchodníků doma i v zahraničí


Kreditní karta Citi Opuscard

Kreditní karta Citi Opuscard spojuje výhody krajské multifunkční karty Opuscard a kreditní karty Citi Life. S jednou kartou tak můžete nyní cestovat veřejnou dopravou v Libereckém kraji a zároveň ji používat jako univerzální platební nástroj k běžným platbám v obchodech doma, po celém světě či na internetu nebo k výběrům hotovosti z bankomatu.
 

5 důvodů proč si pořídit kreditní kartu Citi Opuscard

  1. Možnost rozložení ceny roční integrované jízdenky IDOL do 12 měsíčních splátek bez poplatku, bez navýšení a s úrokovou sazbou 0% p.a.* 
  2. Odměna 2 % z každého nákupu zboží či služeb kartou u obchodníků doma i v zahraničí či na internetu. Měsíčně můžete získat Citi Life Prémie v hodnotě až 2 000 Kč.
  3. Extra Citi Life Prémie v hodnotě 250 Kč za první platbu kartou provedenou do 30 dnů od vydání karty
  4. Vrácení poplatku za vydání dopravní karty Opuscard při aktivaci dopravní části
  5. Vrácení poplatku za vedení kreditní karty v prvním roce od vydání karty, stačí kreditní kartou zaplatit alespoň jednou v daném zúčtovacím období

 

 O kreditní kartu Citi si můžete zažádat na www.citikarta.cz nebo na informační lince 810 900 900.

Výhody

Kreditní karta Citi Opuscard je mezinárodní kreditní karta typu MasterCard World, opatřena také dopravním čipem multifunkční karty Opuscard. Díky tomu získáváte výhody obou karet v jedné. 
Rozložení ceny roční integrované jízdenky IDOL do splátek bez navýšení

  Platba roční jízdenky v měsíčních částkách bez navýšení

Zaplaťte jakoukoliv roční integrovanou jízdenku IDOL v hodnotě minimálně 4.000 Kč svou Citi Opuscard kreditní kartou. Následně zavolejte na zákaznickou linku CitiPhone 233 062 222 a požádejte o rozložení ceny jízdenky v rámci Programu splátek (Nákup na splátky) do 12 měsíčních splátek bez navýšení a s úrokovou sazbou 0% p.a.* 

  2 % z každého nákupu doma i v zahraničí

Z každé platby kreditní kartou Citi Opuscard za zboží či služby získáváte odměnu 2 % ve formě Citi Life Prémií. Sami si zvolíte, jak Citi Life Prémie využijete. Měsíčně můžete získat Citi Life Prémie v hodnotě až 2 000 Kč, které lze čerpat ze Citi Life Prémiového účtu způsoby určenými dle Programu výhod.

  Extra Citi Life Prémie v hodnotě 250 Kč

Použijte kreditní kartu Citi Opuscard k platbě u obchodníků (například si s ní dobijte svoji elektronickou peněženku IDOL nebo zaplaťte časovou jízdenku) do 30 dní od vydání karty a my Vás automaticky odměníme 250 Citi Life Prémiemi.

  Další slevy až 25 % u partnerů programu Citi Club

Citi Opuscard kreditní karta Vám umožní využívat atraktivních slev a výhod u partnerů programu Citi Club z oblasti gastronomie, nakupování, sportu, cestování, zdraví a péče o tělo.

  Vrácení poplatku za vedení kreditní karty v prvním roce

Vrátíme Vám měsíční poplatek za vedení kreditní karty Citi Opuscard v prvním roce od vydání karty. Stačí zaplatit Vaší kartou alespoň jednou v daném zúčtovacím období v obchodě nebo na internetu.

  Vrácení poplatku za vydání dopravní karty Opuscard

V případě, že Vám bude schválena kreditní karta Citi Opuscard, bude Vám při aktivaci dopravní části kreditní karty v Klientském centru Opuscard v Liberci vrácen poplatek za vydání dopravní karty Opuscard. Více informací o dopravní kartě Opuscard na www.opuscard.cz

  Slevy po celém světě v rámci programu Citi World Privileges

Využijte také slev na nákup zboží či služeb po celém světě v rámci programu Citi World Privileges. Více než 6 000 nabídek a slevy až 40 % u obchodních partnerů programu Citi World Privileges. Více informací na www.citiworldprivileges.com.

  Výhody v rámci Benefit programu

S kreditní kartou Citi Opuscard můžete čerpat řadu slev a výhod u partnerů z oblastí auto-moto, ubytování, kultura a zábava a mnoha dalších i v rámci Benefit programu. Více informací na www.benefitprogram.cz

  Bezkontaktní nálepka pro pohodlné platby

Zažádejte si o bezkontaktní nálepku pro rychlejší a pohodlnější nákupy. Více o bezkontaktních nálepkách zde.

  Kreditní limit ve výši až trojnásobku Vašeho čistého měsíčního příjmu

S kreditní kartou Citi Opuscard můžete provádět platební transakce do výše schváleného kreditního limitu.

  Až 55 dní bezúročného období na platby za zboží a služby kreditní kartou

Pokud uhradíte celou výši aktuálního zůstatku z kartového účtu v rámci bezúročného období, které trvá až 55 dní, neplatíte žádný úrok z dlužné částky.

  Nízké splátky

Splácejte tolik, kolik Vám vyhovuje - minimálně 3,2 % z vyčerpaného kreditního limitu (min. 200 Kč).**

 

 

  Reprezentativní příklad pro výpočet RPSN naleznete zde.

* Příklad splácení roční jízdenky v hodnotě 6 000 Kč: doba splácení 12 měsíců, měsíční splátka 500 Kč, poplatek za vedení účtu splátek 0 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, celkem uhrazená částka 6 000 Kč.
** Minimální splátka dále může zahrnovat splátky Programů splátek, úroky za poslední období, případně další poplatky či platby v souladu s Produktovými podmínkami pro Citi kreditní karty.