Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Druhy Opuscard

OPC+

Nová karta Opuscard+

Karta(identifikátor) je celá bílá a orientovaná naležato. Je opatřena osobními údaji držitele (Fotografii najdete vlevo) a může sloužit nejenom jako elektronická peněženka, ale také jako IDENTIFIKÁTOR předplatního nepřenosného kupónu IDOL, který nůžete nově zakoupit i on-line .

K vydání je třeba jedna barevná nepoužitá fotografie průkazového formátu, platný doklad totožnosti. O kartu je možné zažádat osobně na Kontaktním místě Opuscard . Vydání karty trvá maximálně 21 dní. Cena nové karty je 140 Kč. (viz. ceník) Kartu je možné objednat i on-line . Karty NA POČKÁNÍ (bez příplatku) je možné si nechat vyrobit v Zákaznickém centru Opuscard v Evropském domě nebo Kontaktním místě ve Frýdlantské ulici v Liberci, dále v Informačním středisku magistrátu a autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou, Informační kanceláři Opuscard v České Lípě, Turnově a Semilech. Na všech přepážkách je možnost vyfotografování na místě ZDARMA.

 

osobní opuscard

Osobní karta opuscard - do 11.8.2023
Tato karta je opatřena osobními údaji držitele a může sloužit nejenom jako elektronická peněženka a nosič jednotlivé elektronické jízdenky IDOL, ale také jako nosič předplatního nepřenosného kupónu IDOL. K vydání je třeba jedna barevná nepoužitá fotografie průkazového formátu, platný občanský průkaz (případně pas a doklad o trvalém bydlišti). O kartu je možné zažádat osobně na Kontaktním místě Opuscard . Vydání karty trvá maximálně 21 dní. Cena je 140 Kč. (viz. ceník) Kartu je možné objednat i on-line . Karty NA POČKÁNÍ (bez příplatku) je možné si nechat vyrobit v Zákaznickém centru Opuscard v Evropském domě nebo Kontaktním místě ve Frýdlantské ulici v Liberci, dále v Informačním středisku magistrátu v Jablonci nad Nisou a Informační kanceláři Opuscard v České Lípě. Na všech přepážkách je možnost vyfotografování na místě ZDARMA.

 

anonymní opuscard

Anonymní karta opuscard
Tato karta není opatřena osobními údaji a může sloužit jednak jako elektronická peněženka, nosič jednotlivých elektronických jízdenek a přenosných kupónů. Na anonymní kartu nelze nahrát nepřenosný kupón. Karta je v prodeji na Kontaktním místě Opuscard. (viz. ceník)