Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Nemám kartu

V současné době dochází k hromadné výměně za opuscard+ , která bude platit od 1.9.2023

Doporučujeme pořídit kartu již nyní on-line přes e-shop. Zde si můžete nově i zakoupit časový kupón!

Pořízení Opuscard:

- on-line: popis naleznete ZDE

- na Kontaktním místě Opuscard:

  1. Kartu na počkání bez předchozího vyplňování žádosti můžete pořídit v Zákaznickém centru IDOL/Opuscard v Evropském domě, v KM Frýdlantská v Liberci. V Informačním středisku magistrátu a na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou. V Informační kanceláři Opuscard v České Lípě, v Turnově na náměstí. V Semilech na recepci BusLine. Je možné pořídit fotografii na místě ZDARMA a výroba karty je NA POČKÁNÍ (bez příplatku, dle ceníku)
  2. Případně si připravte fotografii určených rozměrů (průkazový formát, nepoškozenou, bez razítek, perforací). Fotografii nelze doložit elektronicky.
  3. K podání žádosti potřebujete kromě fotografie ještě platný OP, případně pas.
  4. V případě dítěte do 15-ti let jedná ve věci zákonný zástupce a dokládá narození dítěte, buď platným občanským průkazem zákonného zástupce, pokud je dítě v OP uvedeno, nebo rodným listem dítěte, pasem či OP dítěte.
  5. Za vydání Opuscard zaplatíte poplatek dle ceníku. Poplatek se platí při podání žádosti. Karta je připravena k převzetí zpravidla do 5 pracovních dnů, nejdéle do 21 dnů. Termín Vám sdělí obsluha.
  6. Kartu Opuscard lze vydat pouze té osobě, která si o ni zažádala, v jiném případě pouze osobě, která předloží podepsanou plnou moc