Nemám kartu

Pořízení Opuscard:

- on-line: popis naleznete ZDE

- na Kontaktním místě Opuscard:

  1. Kartu na počkání bez předchozího vyplňování žádosti můžete pořídit v Zákaznickém centru IDOL/Opuscard v Evropském domě, v KM Frýdlantská v Liberci dále v Informačním středisku magistrátu v Jablonci nad Nisou a Informační kanceláři Opuscard v České Lípě je možné pořídit fotografii na místě ZDARMA a výroba karty je NA POČKÁNÍ (bez příplatku, dle ceníku)
  2. Žádost o Opuscard a Žádost o vydání elektronického peněžního prostředku vyplňte a podejte na některém z kontaktních míst - viz Kontaktní místa Opuscard. Formuláře a poučení k dispozici na kontaktních místech, popř. 2x každý vytiskněte ze sekce formuláře).
  3. Doplňte fotografii určených rozměrů (průkazový formát, nepoškozenou, bez razítek, perforací). Fotografii nelze doložit elektronicky.
  4. K podání žádosti potřebujete kromě fotografie ještě platný OP, případně pas a doklad o trvalém bydlišti.
  5. V případě dítěte do 15-ti let jedná ve věci zákonný zástupce a dokládá narození a bydliště dítěte, buď platným občanským průkazem zákonného zástupce, pokud je dítě v OP uvedeno, nebo rodným listem dítěte, pasem či OP dítěte.
  6. Za vydání Opuscard zaplatíte poplatek dle ceníku. Poplatek se platí při podání žádosti. Karta je připravena k převzetí zpravidla do 5 pracovních dnů, nejdéle do 21 dnů. Termín Vám sdělí obsluha.
  7. Kartu Opuscard lze vydat pouze té osobě, která si o ni zažádala, v jiném případě pouze osobě, která předloží podepsanou plnou moc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace