Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Konec platnosti karty

Vážená držitelko, vážený držiteli Opuscard,

Vaše karta Opuscard má časově omezenou platnost. Informaci o platnosti naleznete vytisknutou nad fotografií (údaj o platnosti karty také sdělí všechna Kontaktní místa nebo je možné ho získat na odbavovacích strojcích či Příjmovém dokladu IDOL). Pro další využívání služeb spojených s kartou je nutné zažádat o výměnu karty za novou kartu Opuscard+ na některém z Kontaktních míst Opuscard v Libereckém kraji. Realizace může trvat až 21 dnů.

Nově si kartu můžete nechat vyměnit NA POČKÁNÍ na těchto místech:

Na těchto Kontaktních místech Vás můžeme i zdarma vyfotografovat.

O výměnu karty (podmínky pro výměnu) můžete požádat i elektronicky na on-line .

Vydání nové karty je zpoplatněno částkou 140 Kč.  (Jestliže jste si již výměnu Opuscard před koncem platnosti zařídil/a, prosím, berte tuto informaci jako bezpředmětnou a děkujeme za spolupráci.)

 

Jestliže jste kartu používali i pro jiné účely (KVK v Liberci, vstupy do budov, stravovací systém,…), je potřeba si nechat novou kartu bezplatně přeregistrovat u konkrétního provozovatele.

 

 

Zákaznické centrum IDOL/OPUSCARD

V případě, že něčemu nerozumíte nebo potřebujete vysvětlení, zavolejte na info linku Opuscard 488 588 788 Zákaznického centra v pracovní době ( 8:00 – 18:00 pondělí až čtvrtek, pátek 8:00 - 16:00) nebo navštivte ZC Opuscard v Evropském domě osobně.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Opuscard

web: www.korid.cz   www.opuscard.cz  www.iidol.cz

 Zákaznické centrum OPUSCARD