Detail aktuality

OPUSCARD z pohodlí domova

24.08.2017

Potřebujete pro sebe nebo svého školáka zařídit multifunkční kartu OPUSCARD. Žádost o tuto kartu můžete realizovat ON-LINE na stránkách www.mojeopuscard.cz .

Po rychlé registraci vyplníte potřebné údaje, zvolíte kontaktní místo (__) pro vyzvednutí nové Opuscard a provedete platbu on-line pomocí platební karty. Jakmile bude karta vyrobená, budeme Vás kontaktovat o možnosti jejího převzetí.

Správnost vyplněných údajů se ověřuje dle platných dokladů (občanský průkaz, rodný list, pas, rozhodnutí soudu, ověřená plná moc) při vydání karty. 

Pro zlevněné cestování bude potřebovat školák Žákovský průkaz (k dostání u dopravců) s vyznačenou trasou odkud kam cestuje žák do školy Vám potvrdí sekretariát (dle školy – nejčastěji poslední týden v srpnu). Následně se na Opuscard nastaví profil - Student a už jen nahrajete jízdné u dopravce a žák, student může cestovat.

Věříme, že možnost podání ON-LINE žádosti uvítáte.

Zpět na výpis aktualit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace