Aktuality

Karta opuscard

Karta opuscard je bezkontaktní čipová karta, která je po celém světě i v České republice využívaná především ve veřejné dopravě, v přístupových systémech i jako elektronický identifikační doklad. Myšlenka karty využívané po celém Libereckém kraji vznikla na základě průniku znalostí z již existující dopravní karty ČSAD vydávané od roku 2000 v Libereckém kraji a Liberecké městské karty vydávané od roku 2006 v Liberci. Karta opuscard na obě tyto karty přímo navazuje. Vydavatelem karty opuscard je od září 2008 na základě mandátu Libereckého kraje společnost Liberecká IS,a.s., která již dříve vydala 63 tisíc Libereckých městských karet a má v tomto oboru dostatek zkušeností. V září 2010 došlo k předání již stotisícé karty Opuscard


Využití karty

logo_idol        Knihovna Liberec

Benefitprogram          

Anonymní karty v TIC Harrachov

11. 9. 2018
Anonymní karty v TIC Harrachov

Rádi bychom Vás informovali, že si nově můžete zakoupit anonymní kartu Opuscard i na Turistickém informačním centru v Harrachově (__)

Anonymní karta Vám umožní levnější cestování s možností přestupu v IDOLu pro jednotlivé jízdy. Ceny dohledáte v tarifním počítadle..


Zpracovávám...