Aktuality

Karta opuscard

Karta opuscard je bezkontaktní čipová karta, která je po celém světě i v České republice využívaná především ve veřejné dopravě, v přístupových systémech i jako elektronický identifikační doklad. Myšlenka karty využívané po celém Libereckém kraji vznikla na základě průniku znalostí z již existující dopravní karty ČSAD vydávané od roku 2000 v Libereckém kraji a Liberecké městské karty vydávané od roku 2006 v Liberci. Karta opuscard na obě tyto karty přímo navazuje. Vydavatelem karty opuscard je od září 2008 na základě mandátu Libereckého kraje společnost Liberecká IS,a.s., která již dříve vydala 63 tisíc Libereckých městských karet a má v tomto oboru dostatek zkušeností. V září 2010 došlo k předání již stotisícé karty Opuscard


Využití karty

logo_idol        Knihovna Liberec

Benefitprogram          

OPUSCARD z pohodlí domova

24. 8. 2017
OPUSCARD z pohodlí domova

Potřebujete pro sebe nebo svého školáka zařídit multifunkční kartu OPUSCARD. Žádost o tuto kartu můžete realizovat ON-LINE na stránkách www.mojeopuscard.cz .

Po rychlé registraci vyplníte potřebné údaje, zvolíte kontaktní místo (__) pro vyzvednutí nové Opuscard a provedete platbu on-line pomocí platební karty. Jakmile bude karta vyrobená, budeme Vás kontaktovat o možnosti jejího převzetí.

Správnost vyplněných údajů se ověřuje dle platných dokladů (občanský průkaz, rodný list, pas, rozhodnutí soudu, ověřená plná moc) při vydání karty. 

Pro zlevněné cestování bude potřebovat školák Žákovský průkaz (k dostání u dopravců) s vyznačenou trasou odkud kam cestuje žák do školy Vám potvrdí sekretariát (dle školy – nejčastěji poslední týden v srpnu). Následně se na Opuscard nastaví profil - Student a už jen nahrajete jízdné u dopravce a žák, student může cestovat.

Věříme, že možnost podání ON-LINE žádosti uvítáte.


Zpracovávám...